Click Fraud Protection מוסך נייד שירותי דרך וחילוץ | ענק המצברים
מרכז הזמנות ארצי
לקבלת הצעת מחיר
חייגו 072-33-55-556
מצבר
מצבר לרכב
מצברים
החל מ-550 ש"ח
החל מ-400 ש"ח
החל מ-550 ש"ח
החל מ-650 ש"ח
החל מ-650 ש"ח
החל מ-490 ש"ח
 
מצבר החל מ 349 ₪ - חייגו עכשיו! 

מוסך נייד שירותי דרך וחילוץ

אחד המצבים הפחות נעימים, הוא מצב שבו הרכב נתקע, ואין באופק שום אפשרות לקבלת עזרה וסיוע. חלק ניכר מהנהגים אפילו לא יודע לזהות בדיוק את אופי הבעיה. אם היא קצת יותר רצינית מהעדר דלק באוטו, או חוסר בשמן. יצירת קשר עם מוסך נייד וקבלת סיוע בנושא התנעות, מצבר לרכב או תיקון פנצ'ר, עשויה לסייע לחלק ניכר מהנהגים. זאת, גם אם התקלה ברכב מתרחשת באזור העירוני, וגם אם היא תתרחש בכביש בין עירוני, בשטח , בחניון ואפילו במקומות מרוחקים יחסית בישראל.

לשירות תיקון פנצ'ר חייגו 050-9995966

פריצה אספקת דלק וטיפול בתקלות שונות
בעיה נוספת שמציבה אתגר לבעל הרכב, היא ניסיון פריצה לרכב, שפוגע במנגנונים השונים שלו. לעיתים מזומנות קורה שהפורץ לא מצליח להזיז את הרכב, אבל הפעולות שלו גורמות לבעיות שלא ניתן לפתור אותן באופן עצמאי. במקרים מסוימים, נדרשת אספקת דלק. זאת, הן במקרים שבהם לא חושבה כמות הדלק לנסיעה ארוכה בצורה טובה, ובין אם מסיבה כזאת או אחרת, תקלה במערכת הדלק, שאיבת דלק שגוי או אזל הדלק ברכב. בנוסף לבעיות שהוזכרו לעיל, יש עוד מגוון רחב של בעיות. עם הבעיות הללו ניתן למנות תקר (פנצ'ר) באחד הגלגלים ברכב , החלפת גלגל לרכבים פרטיים, מסחריות ומשאיות וכן בעיות בהפעלת המנוע, בעיות בהילוכים ועוד מגוון רחב של תקלות בלתי צפויות. בכל תקלה אפשרית, תקבל שרות מהיר ומקצועי, אדיב והוגן, אנחנו נגיע עד אלייך.

תדלקת סולר במקום בנזין ? חייג וטכנאי בדרך אלייך 050-9995966

שירות חילוץ לרכב
כאמור, תקלות ברכב תוך כדי נסיעה, ובעיקר אם נתקעים במקום מרוחק וללא אפשרות ריאלית להגיע עם הרכב במהירות האפשרית למוסך, מחייבות טיפול מיוחד ואיכותי, באמצעות אנשי מקצוע מיומנים. אנשי המקצוע כאמור מתמחים במגוון רחב של שירותים וטיפולים לרכב. בין השאר, ניתן למנות עם תחומי ההתמחות שלהם תיקון פנצ'ר, החלפת גלגל גם אם אין לכם צמיג רזרבי. בנוסף ניתן להשיג אצלנו את כל סוגי הצמיגים בשירות עד הרכב. השירות שלנו מתאים לרכבים התקועים בדרך או ליד הבית. שירותי החילוץ כוללים התנעת רכבים מכל הסוגים כולל התנעת משאיות, אופנועים והתנעת רכב פרטי. במקרה הצורך, ואם מתברר שהבעיה היא המצבר, ניתן לקבל גם שירות מכירת מצברים , יש לנו את כל המותגים המובילים, מצבר שנפ, מצברי וולטה, מצבר ורטה, טיטניום מצברים,  מצבר בוש ועוד....

זאת, במחירים נוחים ובטיפול המספק פתרון הולם המסייע לבעל הרכב להיחלץ ממצבים לא נעימים ובאמצע הדרך. בנוסף, ניתן לקבל שירות של חילוצי שטח, כמו גם פריצת רכבים שמסיבות שונות ננעלו בלי שיש דרך לפתוח אותם. אחד השירותים היותר חשובים ורלבנטיים, הינו שירות שאיבת דלק שגוי – כאשר הדלק השגוי גורם לבעיות במנוע, לחסימות ולתפקוד בעייתי של המנוע בפרט והרכב בכלל.

זאת, בנוסף לשירות תיקוני דרך במקרה של תקלה, וכן שרותי דרך שונים בכלל. השירותים כוללים, כאמור לעיל, גם החלפת מצבר לרכב, ואם יש צורך בכך שירות מצבר עד הבית. בנוסף ניתן לקבל אצלנו שירות החלפת סטרטר ליד הבית, החלפת אלטרנטור, תיקון נזילות מים במערכת המנוע, החלפת רצועת מנוע, ומגוון רחב של שרות מוסך מקצועי עד הבית, כמו כן שרותי החילוץ כוללים חלקי חילוף לפי הוראת יצרן הרכב. שירות חילוץ דרך ע"י מוסך נייד , שרון שרותי דרך וחילוץ מאפשר לבעל הרכב להניע ולהזיז אותו, וחוסך מאות ואולי אלפי שקלים של הוצאות על גרירה והעברת הרכב למוסך. אנו מספקים אל כל סל השירותים כאמור לעיל במגוון ערים באזור המרכז.

צריך מצבר לרכב עד הבית? חייג 050-9995966

מוסך נייד  - מה זה בעצם ?
מוסך נייד מספק שירותי דרך ותיקון שונים לרכב. לעיתים קרובות ניתן לפתור תקלה באופן מושלם, שלא יצריך טיפולים נוספים. במקרים אחרים, כדוגמת החלפת מצבר בתל אביב או שרותי דרך בראשון לציון, החלפת מצבר למשאית רמת גן או תיקון מצבר לרכב בני ברק כמו גם שירותי דרך  והחלפת מצבר שנפ בפתח תקווה, הטענת מצבר בגבעתיים, מצברים בהרצלייה,  השירות נועד לאפשר לרכב להמשיך לנסוע, בעיקר במטרה להגיע איתו למוסך המורשה. מוסך נייד של "שרון שירותי דרך" נותן הזדמנות מצוינת למי שמעוניין בכך, לתקן מגוון רחב של תקלות בלי להיסחב עם הרכב למוסך, לחכות בתור ולגלות בסיכומו של עניין שמדובר בתקלה קטנה שהיה אפשר לטפל בה במהירות. אנו יכולים להגיע לבית שלבעל הרכב התקוע, או לכל מקום שבו נמצא הרכב, ולהציע מגוון שירותים איכותיים לרכב. השירותים המוצעים כוללים כאמור החלפת מצבר. השירותים שלנו יכולים לחסוך הוצאות גרר, אבדן שעות עבודה ולא מעט כאבי ראש, בגלל הצורך לחכות במוסך ולשלם תשלומים מיותרים. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנו נחזור אליכם בהקדם, להמשך התהליך ולטיפול הטוב ביותר לרכב שלכם.

אז למה אתם מחכים? חייגו עכשיו והמוסכניק בדרך אליכם נייד: 050-9995966
 
 
 


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


ענק המצברים  |  מרכז התקנות בפריסה ארצית  |  מרכז הזמנות ארצי - לקבלת הצעת מחיר חייגו 072-33-55-556​

שירות לכל סוגי המצברים
שירות מצבר לרכב עד הבית
רכבים, אופנועים, משאית, סירות, קלנועיות, גולף-קאר, אזעקות, במות הרמה, מכונות שטיפה ועוד.

 

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

 
מצבר לרכב באשדוד - מצברים באשקלון     מוסך נייד שירותי דרך וחילוץ     מצברים מחירים     סוגי מצברים     מצברים משומשים     מצבר לשברולט     מצבר לאופנוע ים     מצבר לרכב מחיר     מצבר למלגזה     מצברים וולטה     בדיקת מצברים מקצועית     מחירון מצברי שנפ     עלות מצבר לרכב     שנפ מצברים     מצברים במבצע     מצברים באור יהודה     מצברים ביהוד     מצבר באור יהודה     מצבר ביהוד     מצבר בנתניה     מצברים בנתניה     מצברים בגבעת שמואל     מצבר בגבעת שמואל     מצברים לפורד פוקוס     מצבר לפורד פוקוס     מצברים לרנו     מצבר לרנו     מצבר בשוהם     מצברים לסקודה     מצבר לסקודה     מצברים בגני תקווה     מצבר ברמת גן     מצבר בפתח תקווה     מצבר בתל אביב     מצבר בראשון לציון     מצברים עד הבית     מצברים בירושלים     מצברים בנתניה     מצברים בהרצליה     החלפת מצבר רמת גן     שירותי דרך לרכב     מצבר למאזדה     מצבר לטויוטה     מטען למצבר     מצברים לקיה     מצברים ברמת השרון     מצברים בכפר סבא     מצברים בבת ים